Společnost Graflunds

Společnost Graflunds s.r.o. působí na trhu s nemovitostmi převážně v Brně a nejbližším okolí.

Postupně jsme si vybudovali důvěru mezi klienty, kteří se k nám vracejí, nebo nás doporučují svým známým. Obracejí se na nás často i klienti s důvěrnými realitními transakcemi.

Spolehlivá realitní kancelář

Naše realitní kancelář se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmu objektů a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Klademe důraz na kvalitu, odbornost a seriózní jednání. Díky dlouholetým zkušenostem a vyškolenému odbornému personálu je naše realitní kancelář schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně nejkratším čase. V naší realitní kanceláři se Vám bude věnovat kvalifikovaný specialista dlouhodobě působící v oblasti realit, který Vám poskytne srozumitelný přehled možných řešení.

Naše práce je za všech okolností transparentní a na vysoké odborné a profesní úrovni. Důvodem mimořádného úspěchu naší kanceláře jsou zejména nadstandardní profesionální služby. Naši aktivní makléři procházejí náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem. Díky tomu jsou schopni pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem.

Snažíme se, abychom si Vaši důvěru plně zasloužili. Zlepšujeme své služby, sledujeme aktuální dění na trhu s nemovitostmi, hledáme nové směry a přizpůsobujeme práci nové legislativě tak, abychom vždy uměli poskytnout více a kvalitněji než konkurence. Každý klient a každá nemovitost jsou pro nás důležití a zasluhují maximální péči.

Statika a technický dozor

Poskytujeme také služby ve stavebnictví – realizujeme technický dozor na stavbách a zabýváme se statikou budov. Naši odborníci odborně posoudí statický a technický stav nemovitosti či vypracují odborné posudky a znalecké odhady nemovitosti.

Můžete se na nás také obrátit, pokud potřebujete např. dozor na stavbě. Zaručujeme dodržení všech technických norem, stavebních plánů i harmonogramu stavby.

 

Fakturační údaje

Graflunds s.r.o.

Mučednická 3, Brno
IČ 27745465
DIČ CZ27745465
Bankovní účet 2500135832/2010