Vytisknout nabídku

PRODEJ BYTU V BRNĚ V TOP LOKALITĚ - PRODÁNO

Nabízíme velmi zajímavý převod členských práv a povinností v bytovém družstvu, spojený s právem nájmu k družstevnímu bytu a podílem na výdělku z nebytových prostor (cca  700 000 Kč ročně na dům). Nemovitost se nachází v brněnské TOP lokalitě na náměstí Míru u Kraví hory.  Nyní je k dispozici velkometrážní jednotka 2+1, kterou lze přebudovat na jednotku 3+kk s balkónem. Bytový dům je po revitalizaci a zachoval si původní architektonické prvky, samotná bytová jednotka se nachází ve 2. NP budovy, přístupná je jak po schodišti, tak moderním výtahem. Celková plocha bytu včetně balkónu bez sklepní kóje je 75m2. Samotné pokoje jsou neprůchozí se vstupy z předsíně. Koupelna je  se sprchovým koutem, toaleta  je samostatná. Okna z pokojů směřují k příjezdové komunikaci ke škole, do vnitřního traktu je okno z kuchyně a balkón z předsíně. V nově zrekonstruovaných sklepních prostorech se nachází sklepní kóje.

Plochy místností:

- pokoje 28,34m2 a 21,96m2
- kuchyň 12,14m2
- předsíň 6,60m2
- koupelna 3,22m2
- balkón 1,42m2
- toaleta 1,14m2

Bytový dům prošel revitalizaci - byl zateplen, vybudován nový výtah, opravena střešní krytina, vybudované nové elektro rozvody, vyměněna okna. Vzhledem k pravidelné údržbě je dům ve výborném stavu. Velkou výhodou bytu je i podíl na dvou nebytových jednotkách, které se v domě nacházení (lékárna a prodejna oken). Díky tomu jsou zde nízké náklady (do 1000Kč/měsíc bez energií). 

Jedná se o byt na výborné adrese s možností úpravy vnitřní dispozice. Pokud z nynější kuchyně, která je orientována do klidného dvora vytvoříte ložnici a do jednoho z pokojů umístíme kuchyňskou linku, vznikne byt o velikosti 3+kk (viz. vizualizace).
 
Jedná se o bytovou jednotku, která je bezpochyby výborná i z hlediska investiční příležitosti. Aktuálně bychom dokázali, aby Vám byt generoval ROI ve výše 4% v dlouhodobém pronájmu.
 
Prodej se uskutečňuje z osobních důvodů.
 
Financování prostřednictvím úvěru se zástavou jinou nemovitostí Vám zajistíme.
 
Energetická náročnost budovy prozatím nebyla dodána, proto uvádíme G.
 
Uvedená cena je včetně provize RK.
 
V místě domu se nachází veškerá občanská vybavenost, okolí je tvořeno vysokoškolskými kolejemi, budovami základních škol, na náměstí se nachází funkcionalistický kostel svatého Augustina, samoobsluha a je zde konečná tramvajové trati a zastávka autobusů.
 
Volný ihned.
 
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Realitní kancelář Graflunds s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci Smlouvu kupní a Smlouvu o advokátní úschově.

  

Aktuální stav nabídky:

PRODÁNO
Cena:

7 590 000,-Kč včetně PROVIZE

Adresa

  • Ulice: náměstí Míru
  • Město: Brno

Podrobnosti

  • Typ nemovitosti: Byty
  • Druh nabídky: Prodej
  • Velikost bytu: 2+KK, 2+1
  • Velikost bytu v m²: 60 - 100m²
  • Vlastnictví bytu: Družstevní
  • Budova: cihlová
  • Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná
  • Užitná plocha: do 100 m²

Napište nám

Prosím, napište nám Vaše jméno.
Prosím, napište nám správný email.
Prosím, napište nám Váš telefon.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Pro odeslání je nutné souhlasit se zpracováním osobních údajů pro potřeby realitní kanceláře.