Vytisknout nabídku

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU V ROZDROJOVICÍCH - REZERVOVÁNO

Prodej stavebního pozemku s platným územním rozhodnutím na stavbu dvoupodlažního rekreačního objektu o zastavěné ploše 149m2("rekreační rodinný dům"). Stavba v územní rozhodnutí je schválena s rovnou střechou a bude zasazena do terénu. Dnes se dokončuje nová příjezdová komunikace a inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace). Vybudovaná nemovitost se bude moci napojit na vodu, elektřinu a splaškovou kananlizaci.

Pozemek se nachází na jižním svahu mezi zahradami s výhledem na Brněnsko přehradu, Rozdrojovice a okolí. Je to území, kde nic nového už nepostavíte!, pouze chválené dřívější projekty.

Inzerovaná cena je bez DPH (majitel je plátcem DPH) zahrnuje provizi RK, koupí pozemku se majitel stává automaticky spolupodílníkem na příjezdové komunikaci a sítích, doplatek činní cca 500 tisíc Kč. Další náklady jsou na vybudování opěrné zdi mezi spodní cestou a zahradou podíl cca 100 tisíc Kč ( spodní cesta - odhad).

Dnes se už žádá i o SP domu, projekt na SP a ÚR domu včetně jeho vyřízení je do 200tisíc Kč. 

Dle informací od hypotečního makléře lze na tento typ rekreačního objektu žádat o hypoteční úvěr.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Realitní kancelář Graflunds s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci Smlouvu kupní a Smlouvu o advokátní úschově

 

 

     

Aktuální stav nabídky:

REZERVOVÁNO
Cena:

4 990 000,- Kč bez DPH

Adresa

  • Ulice: Rozdrojovice
  • Město: Rozdrojovice

Podrobnosti

  • Typ nemovitosti: Pozemky
  • Druh nabídky: Prodej
  • Druh pozemku: k bydlení

Váš realitní makléř

Ing. Marek Vokřál

Ing. Marek Vokřál

+420 608 484 462
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

Prosím, napište nám Vaše jméno.
Prosím, napište nám správný email.
Prosím, napište nám Váš telefon.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Pro odeslání je nutné souhlasit se zpracováním osobních údajů pro potřeby realitní kanceláře.