Souhlas se zpracováním osobních údajů

dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/EC („GDPR“)

 

Pan/Paní ..., nar.: ..., bytem: ... („Vy“)

tímto svobodně a dobrovolně uděluje Souhlas JAKOŽTO ... (pozn.: zde je nutné uvést konkrétní kategorii – např. klient, zaměstnanec atp.) se zpracováním osobních údajů („Souhlas“)

Společnosti Graflunds s.r.o., IČO: 277 45 465, se sídlem: Mučednická 945/3, Brno, PSČ 616 00, kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. („My“)

jak je specifikováno níže v tomto dokumentu.

 


 1. Které osobní údaje, proč a jak o Vás zpracováváme?

Tímto souhlasíte, abychom zpracovávali tyto kategorie Vašich osobních údajů/Vaše osobní údaje („Osobní údaje“):

Vaše Osobní údaje budeme zpracovávat pro tyto účely:

- ... (pozn.: Zde je nutné uvést veškeré účely, pro které jsou osobní údaje zpracovávány. Pokud však tyto účely nebude spojovat společná činnost, je nutné, aby měl Subjekt údajů možnost rozhodnout o každém jednotlivém účelu odděleně, např. formou zaškrtávacích políček níže.)

Vedle výše uvedených účelů, které tvoří funkční celek a bez jejich provázanosti a udělení souhlasu pro všechny z nich, nelze naše služby poskytovat. Můžete však také dobrovolně zvolit jeden z těchto vedlejších způsobů užití Vašich Osobních údajů, které však pro platné uzavření tohoto souhlasu nejsou povinné a slouží pouze k dalšímu zkvalitňování našich právních služeb či k poskytování služeb doplňkových. Volbu je možné provést zaškrtnutím jednotlivého políčka:

 • ...
 • ...

Vaše Osobní údaje budeme zpracovávat na základě tohoto Souhlasu.

Na základě zpracování Vašich Osobních údajů budeme některá naše rozhodnutí provádět tak, že budou založená výhradně na automatizovaném zpracování, a to zejména profilování, které bude probíhat způsobem ...

 


 1. Komu Vaše Osobní údaje poskytneme?

Vaše Osobní údaje pro nás v rámci zvyšování kvality našich služeb a zajišťování některých činností budou zpracovávat zpracovatelé, kteří nám poskytují

 • serverové, webové, cloudové nebo IT služby;
 • účetní služby - ...
 • právní služby - ..
 • ...

S ohledem na měnící se osoby poskytovatelů některých služeb není možné uvést všechny tyto zpracovatele Osobních údajů jmenovitě. Aktuální seznam konkrétních příjemců Osobních údajů můžete nalézt na internetové adrese ...

Vaše Osobní údaje bychom také rádi předávali našim obchodním partnerům, všichni však sídlí na území Evropské Unie, takže všechna Vaše práva, vyplývající z nařízení GDPR, máte zaručena, neboť se na ně toto nařízení vztáhne taktéž. Svůj souhlas s takovým předáváním můžete vyjádřit zaškrtnutím jedné či více níže uvedených kategorií příjemců, bez Vašeho souhlasu je předávat nebudeme:

 • ...
 • ...

Vaše Osobní údaje bychom také rádi předávali těmto příjemcům ve třetích zemích či mezinárodním organizacím, avšak pouze pokud s tím vyjádříte souhlas zaškrtnutím příslušného políčka, bez Vašeho souhlasu je předávat nebudeme.

 • ...
 • ...

Nemusíte se však ničeho obávat, Vaše práva v souvislosti s předáním Osobních údajů do třetích zemí či mezinárodní organizaci jsou zaručena prostřednictvím ...

 

III.
Kde nás můžete kontaktovat?

Kdykoliv nás můžete kontaktovat na adrese uvedené v hlavičce tohoto Souhlasu nebo na e‑mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na výše uvedené kontaktní adresy se můžete obrátit v případě jakýchkoliv Vašich podnětů ke zlepšení našich právních služeb, v případě stížností na kvalitu našich právních služeb či v případě uplatnění Vašich práv.

Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, umístěném na našich internetových stránkách na adrese www.graflunds.cz.

 

III.
Dohlíží na činnosti zpracování Osobních údajů nějaký úřad?

Ano, naše Společnost podléhá dozorové činnosti Úřadu pro ochranu osobních údajů, který svou činnost může koordinovat s jinými národními úřady v dalších členských státech Evropské Unie. Pokud nabydete dojmu, že jakékoliv naše zpracování činíme v rozporu se zákonem, máte právo podat stížnost proti zpracování Vašich Osobních údajů u Úřadu na ochranu osobních údajů na adrese: www.uoou.cz.

 

IV.

Jak dlouho budeme Vaše Osobní údaje zpracovávat?

Tento Souhlas udělujete na dobu trvání poskytování služeb mezi Vámi a námi a dále po dobu 10 let od ukončení poskytování služeb.

 

VI.

Můžu souhlas odvolat?

Souhlas můžete kdykoliv odvolat, tudíž tak lze učinit i před skončením výše uvedených skutečností. Souhlas můžete odvolat prostřednictvím elektronického formuláře umístěného na internetové adrese www.graflunds.cz, kde vyplníte minimálně své identifikační údaje a skutečnost, že odvoláváte svůj souhlas.

Odvoláním Souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházející ze Souhlasu, který jste udělil před jeho odvoláním. Po skončení platnosti Souhlasu v souladu s tímto článkem Vaše Osobní údaje smažeme, pokud pro jejich další zpracování nebude existovat jiný zákonný důvod.

 

V ... dne ...

 

                            ...........................................

                            ...

VIDEO Z NEMOVITOSTI   Ve vyhlédavané lokalitě u přehrady v Brně Bystrci Vám navízíme...
Prodej velmi hezkého a prostorného bytu o dispozici 2+kk na ulici Bezručova, Brno - Staré...
Nabízíme exkluzivně k prodeji pěkný pozemek - zahradu v Kanicích, okr. Brno-venkov, cca...
Prodej stavebního pozemku s platným územním rozhodnutím na stavbu dvoupodlažního...
Graflunds
Realitní kancelář Graflunds nabízí

Napište nám

Prosím, napište nám Vaše jméno.
Prosím, napište nám správný email.
Prosím, napište nám Váš telefon.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Pro odeslání je nutné souhlasit se zpracováním osobních údajů pro potřeby realitní kanceláře.

Kde nás najdete

Graflunds s.r.o.
Mučednická 3, 616 00 Brno
www.graflunds.cz

Ing. Marek Vokřál
gsm +420 608 484 462
marek.vokral@graflunds.cz