Prověření budov a statické práce

Pro vlastníky budov a kupující zajišťujeme ve spolupráci s certifikovaným nezávislým inspektorem ABCHI Home Experts [tooltip position="mouse" sticky="true" style="minimal" closetext="Zavřít" trigger="prověření nemovitostí"]

Prověření nemovitosti je kontrola nemovitosti vyškoleným odborníkem v oboru pozemního stavitelství, který má dostatečné vzdělání a praxi a je oprávněn vykonávat činnosti stavebně-technických průzkumů. Prověření nemovitosti je v zahraničí, kde realitní činnost podléhá přísným zákonným normám, zcela běžnou službou, bez které se neobejde jediný prodej či koupě nemovitosti. Díky této službě je na konci nemovitost popsána v certifikované zprávě, která  z pohledu až z dvou set stavebních položek hodnotí kvalitu nemovitosti. Tuto nemovitost to pak dokáže odlišit na trhu a určit přesněji její skutečnou cenu.

[/tooltip] z pohledu až dvou set stavebních složek a následné  vydání [tooltip position="mouse" sticky="true" style="minimal" closetext="Zavřít" trigger="certifikované zprávy"]

Certifikovaná zpráva je objektivní a zcela nezávislá zpráva o stavu nemovitosti vytvořená oprávněným odborníkem. Obsahuje soupis jednotlivých položek s přesným popisem jejich stavu a uceleným přehledem závad včetně postupu k jejich odstranění. Vše je taktéž zachyceno v podrobné fotodokumentaci. Certifikovaná zpráva umožňuje hrubý odhad nutných investic k odstranění vad a poruch a podstatně snižuje riziko skrytých vad. V neposlední řadě umožňuje správně a včas  plánovat jednotlivé opravy. Certifikovaná zpráva je nástrojem pro prodávajícího, aby odlišil svou nemovitost od konkurenčních nabídek a eliminoval možné právní spory z hlediska pozdějších reklamací. Výhodou je i pro kupujícího, který je při výběru nemovitosti uchráněn před nekvalitními nabídkami a má vyšší míru jistoty ve své rozhodnutí.

[/tooltip]. Dále Vám nabízíme kvalitní služby v oblasti návrhu a posouzení nosných stavebních konstrukcí. Naše společnost se snaží zajistit kvalitní služby v oblasti návrhu a posouzení nosných a stavebních konstrukcí se zaměřením na vysokou kvalitu a flexibilitu. Navrhujeme stavby z betonových, ocelových, dřevěných a zděných konstrukcí. Našimi klienty jsou převážně architektonické a projekční ateliéry, případně vlastníci budov a investoři.

Naše služby

 • statické posudky budov rodinných a bytových domů
 • vypracování dokumentace pro stavební povolení, výběr dodavatele a provedení stavby
 • provedení auditů projektové dokumentace

Potřebujete poradit se statickým a technickým stavem nemovitosti? Kontaktujte nás.

Reference

 • Miminka na Žižkovském vysílači

  Miminka na Žižkovském vysílači od Davida Černého

  Místo: Praha Žižkov
  Architekt: David Černý
  Návrh a řešení způsobu kotvení upevnění plastik Miminek na Žižkovském vysílači v Praze. Každá plastika je k plášti připevněna pomoci vysokopevnostních hřebíků nastřelených do ocelového pláště.
 • Úprava anténních věží na rozhlednu

  Rekonstrukce stávajících věží na rohzlednu

  Místo: katastr Město Albrechtice
  Investor: Město Albrechtice
  Jedná se o stavební úpravy dvou samostatně stojících věží, kdy vznikla rozhledna originální koncepce se dvěma vyhlídkovými plošinami ve výšce 24 m nad terénem. Věže jsou propojené lávkou.
 • Novostavba RD v Bystřici

  Novostavba rodinného domu

  Místo: Bystřice
  Architekt: Ing. Arch. Czeslaw Mendrek
  Navrhovaný dům je umístěn v roztroušeně zastavěné části obce Bystřice nad Olší. Koncepce čerpá z modulace terénu a snahy propojit dům materiálově i tvarově s okolní krajinou. Částečně připomíná severský typ domů stavěných jednoduše, v čistých liniích v souladu s přírodou, nijak výrazně na sebe neupozorňujících.

  Dům je dvoupodlažní, nepodsklepený, s garáží a vstupní částí, jednopodlažního přístavku. Jedná se o rodinný dům s jednou bytovou jednotkou.
 • Areál firmy Axima v Zastávce u Brna

  Novostavba výrobní a skladové haly

  Místo: Zastávka u Brna
  Architekt: Ing. Arch. Vít Vencour
  Investor: Axima spol. s r.o.
  Zajištění výkonu dozoru stavebníka pro firmu Axima. Jednolodní výrobní a skladová hala. Realizace projektu probíhala v období 12/2011 až 06/2012.Kolaudace proběhla v červnu 2013. Nosná konstrukce je tvořena ocelovým svařovaným skeletem, opláštění je provedeno z Kingspanelu příslušné tloušťky. Hala je napojena na stávající skladovou halu přes rampu expedice.
 • Stavební úpravy 3.NP – půdní vestavba

  Rekonstrukce

  Místo: Veslařská, Brno
  Architekt: Ing. Arch. Leoš Chromek
  Předmětem rekonstrukce byla přeměna půdního neobydleného prosotru na novou bytovou jednotku o ploše 100 m2 .
 • Areál firmy Axima v Jihlavě

  Novostavba skladové haly

  Místo: Hruškové Dvory, Jihlava
  Architekt: Ing. Arch. Vít Vencour
  Investor: Axima spol. s r.o.
  Zajištění výkonu dozoru stavebníka pro firmu Axima. Jednolodní skladová hala, jejíž součástí je i vybudování vnitřních vestavků – kanceláří pro přímý prodej. Realizace projektu probíhala v období 08/2013 až 02/2014 – na projektu se stále pracuje.
  Nosná konstrukce je tvořena železebetonovým montovaným skeletem, opláštění je provedeno z Kingspanelu příslušné tloušťky. Výhledově je uvažováno s rozšířením haly. Součástí projektu je vytvoření kompletní infrastruktury a přípojek.
 • Kamechy – zdravotní středisko

  Kamechy – zdravotní středisko
  Kamechy – zdravotní středisko
 • Rekonstrukce a nástavba objektu AUTOSKLA VACEK

  Rekonstrukce a nástavba objektu AUTOSKLA VACEK
  Rekonstrukce a nástavba objektu AUTOSKLA VACEK
 • Nové centrum Klánovic

  Nové centrum Klánovic
  Nové centrum Klánovic
 • Minimalistický rodinný dům T. Hubálka

  Minimalistický rodinný dům T. Hubálka
  Minimalistický rodinný dům T. Hubálka
 • Výstavba učeben ZŠ Klánovice

  Výstavba učeben ZŠ Klánovice
  Výstavba učeben ZŠ Klánovice
 • Přístavba MŠ Klánovice

  Přístavba MŠ Klánovice
  Přístavba MŠ Klánovice
 • Požární schodiště – škola Klánovice

  Požární schodiště – škola Klánovice
  Požární schodiště – škola Klánovice
 • Rekonstrukce RD Pod Habrovou

  Reference_Rekonstrukce-RD-Pod-Habrovou
  Rekonstrukce RD Pod Habrovou
 • Garáže Ibsenova

  Reference_Garaze-ibsenova
  Garáže Ibsenova
 • Rekonstrukce RD Předboj

  Reference_Rekonstrukce-a-dostavba-rod-domu
  Rekonstrukce RD Předboj
 • Tělocvična Klánovice

  Reference_Telocvicna-Klanovice
  Tělocvična Klánovice
 • Bussines Technology Park Praha

Používání cookies nám pomáhá zlepšovat naše služby a dále slouží k analýze provozu na tomto webu.