Vytisknout nabídku

Prodej skladovo-výrobního objektu o ploše 375 m2 Brno-Jehnice - REZERVOVÁNO

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruované skladové/výrobní/obchodní/kancelářské a bytové prostory o CP 692m2. Objekt bývalé čalounické dílny se nachází v městské části Brno-Jehnice na ulici Kleštínek, v bezprostřední blízkosti obytné zástavby. Parkovat lze na vlastním parkovišti pro cca 10 vozidel.

Dispoziční řešení objektu: ze vstupního závětří 3,20m2 trojúhelníkového tvaru je vstup do předsíně, z něhož se lze dostat do podkroví o výměře 120m2 v 2.NP, které je možné v budoucnu využít jako perspektivní bytový prostor. Veškeré sítě,podlaha a střecha jsou zde připraveny - dostavba cca nákladově do 1mil Kč.

Ze zádveří objektu na 1. NP vstupujeme do centrální chodby 12,90m2, ze které jsou po levé straně samostatné vstupy do rohové kanceláře 36m2 a kanceláře 36m2, po pravé straně pak na WC 2m2 s umyvadlem, do kuchyňky 8m2 s kuchyňskou linkou a dřezem, do šatny/umyvárny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC 9,80m2, oddělené příčkou od identické šatny/umývárny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC 11,20m2. V této místnosti je umístěn plynový kotel, který zajišťuje vytápění celé budovy včetně ohřevu teplé vody.

Chodba ústí do prostorné vytápěné haly 135m2, přístupné po menším schodišti. Z této místnosti je dvoukřídlými dveřmi umožněn výstup na nakládací rampu, která byla zbudována na severní části pozemku za účelem zásobování objektu.

Objekt je napojen na veřejné rozvody IS, je zde zbudován rozvod stlačeného vzduchu a třífazového napětí. Zásobovat objekt lze nákladními vozidly. Jako podlahová krytina byla použita keramická dlažba. V kuchyňce, na samostatném WC a v šatnách jsou na stěnách keramické obklady. Okna jsou plastová. Střešní krytina: živičné šablony bonského šindele. Objekt je zateplen izolačním pláštěm.

Z důvodu nedodání PENB uvádíme třídu energetické náročnosti G.

Objekt může sloužit jako sídlo firmy (skladovo-výrobní) s bydlením, taktéž lze budovu jednoduše přestavět na ubytovnu apod.

Aktuální stav nabídky:

Rezervováno

Na mapě

Pro naplánování trasy nebo výpočtu vzdálenosti zadejte vaší pozici.

Cena:

9 300 000,- Kč

Podrobnosti

  • Typ nemovitosti: Komerční objekty a prostory Komerční objekty a prostory
  • Druh nabídky: Prodej
  • Velikost bytu v m²: více jak 100m²
  • Budova: cihlová
  • Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná
  • Užitná plocha: 200-500 m²
  • Komerční objekty: administrativní budova
  • Druh pozemku: k bydlení pro komerci

Váš realitní makléř

Ing. Marek Vokřál

Ing. Marek Vokřál

+420 608 484 462
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

Používání cookies nám pomáhá zlepšovat naše služby a dále slouží k analýze provozu na tomto webu.
Více informací